Rejestracja dla Przedsiębiorców

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do hurtowej oferty cenowej!

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.
Jeśli nie widzisz pola Hasło, jesteś już zalogowany.

Instrukcja zakładania konta:

  1. Podaj niezbędne dane  (Nip firmy, email i hasło do logowania, szacunkowa wartość pierwszego zamówienia netto).
  2. Po weryfikacji Twojej działalności w CEIDG i/lub KRS (zazwyczaj w ciągu 24h) – poinformujemy Cię w następnej wiadomości email o aktywacji konta.
  3. Teraz po zalogowaniu się na podany podczas rejestracji email i hasło, automatycznie zobaczysz ceny hurtowe, netto.

Informacje o realizacji zamówień firmowych:

  1. Realizujemy zakupy firmowe od 50 zł netto, przy czym pierwszy zakup musi wynosić przynajmniej 200 zł. Jeśli planujesz jednorazowe zakupy lub planujesz je na mniejszą kwotę złóż zamówienie bez rejestracji/logowania.
  2. Rabaty nie dotyczą zamówień dla aktywnych kont firmowych. Jeśli dokonałaś u nas kilku zamówień – zapytaj nas o kolejne progi rabatowe – na podstawie historii złożonych przez Ciebie zamówień poinformujemy Cię o nowym, stałym rabacie.
  3.  Zamówienia realizowane są według kolejności wpłynięcia zamówienia. Zazwyczaj wszystkie zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy w ten sam dzień roboczy.
  4. Darmową wysyłkę oferujemy już od 300 zł netto kurierem Inpost, Paczkomatami i Paczką w Ruchu lub kurierem DPD od 400 zł netto. Kwota automatycznie naliczy się w koszyku.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów skontaktuj się z nami:

Tel.: +48 579 938 337

Email: [email protected]